Kurýrní přeprava

Podnadpis stránky

Kurýrní přeprava je nejbezpečnější způsob, jak převézt Vaše buňky z odesílající instituce na instituci přijímající. Kurýr má zásilku nepřetržitě u sebe pod svým dohledem a jedině tak zajistí, že zásilka není vystavena žádnému riziku.

Ochrana před RTG záření

Běžně všechna zavazadla prochází RTG snímačem, to je pro vzorky nebezpečné. Proto na všech letištích, které pro přepravu volíme, zajišťujeme výjimku z této kontroly.

Zajištění stabilní teploty

Stabilní teplota hluboko pod bodem mrazu je kritickým faktorem přežití vzorků. Náš kontejner jsme vybavili teploměrem, které eviduje teplotu po celou dobu přepravy. Po předání vzorků na klinice Vám zašleme report o teplotě kontejneru během celé přepravy.

Ochrana přepravního kontejneru před převrhnutím a porušením

V klasické dopravě se může stát, že přepravní box se může převrhnout, či na něj může něco spadnout. Může dokonce dojít i k porušení pláště kontejneru. To může pro vzorky znamenat nenávratné poškození.

Náš kurýr převáží zásilku vždy při sobě. Kontejner tedy není v zavazadlovém prostoru. Kontejner je navíc uložen v ochranném obalu a po celou dobu kurýrovi na očích.

Pro objednání přepravy prosím vyplňte formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.

Poptávka