Licence

Podnadpis stránky

Oblast IVF je po celém světě velmi přísně sledována a regulována. Podrobně známe požadavky jednotlivých zemí a řídíme se jimi. Naše společnost spadá pod jurisdikci Evropské Unie, konkrétně nařízení č. 2004/23/EC, 2006/17/EC a 2006/86/EC definující požadavky na správnou distribuční praxi. Procházíme pravidelným hloubkovým auditem, který je zaměřen na kontrolu kvality, postupů a procesů spojených s činností distribuce tkání a buněk.

Sledujeme trendy v oblasti transportu a medicíny a zavádíme je do praxe dle doporučení odborných společností a vědeckých poznatků s cílem zvýšení standardu poskytovaných služeb. Všichni naši pracovníci disponují odpovídajícími schopnostmi a zkušenostmi před započetím plnění úkolů a všechny osoby procházejí pravidelnými odbornými školeními.

Před každým převozem kontrolujeme neporušenost vnějšího obalu transportního kontejneru a funkčnost zařízení na měření teploty. Pravidelně provádíme kalibraci transportního kryokontejneru a záznamníku teploty, abychom ověřili jejich správnou funkci.

Pro objednání přepravy prosím vyplňte formulář a my se Vám co nejdříve ozveme.

Poptávka